Jak zrobić Bubble Hash bez marnowania zioła?

Ostatnio bąbelkowy haszysz zyskał trochę uwagi i popularności w Internecie, więc może zaintrygowało Cię to, aby poszukać sposobów na zrobienie bąbelkowego haszyszu. Jednakże, istnieje wiele sposobów tam i większość może być dość mylące, a także spowodować, aby zmarnować wszystkie, że cenne zioło w procesie. My na pewno nie chcemy, aby tak się stało, więc tutaj piszemy i dokładnie wyjaśnić sposób, jak zrobić bubble hash i całkiem wysokiej jakości jeden. Czytaj dalej i zakasaj rękawy, aby uzyskać dobry bąbelkowy haszysz.

Czym w ogóle jest Bubble Hash?

Zanim dowiesz się, jak zrobić bąbelkowy haszysz, musisz wiedzieć, czym jest i jak go używać, kiedy już go masz. Cóż, bąbelkowy haszysz jest skoncentrowaną marihuaną, w rzeczywistości jest to jedna z wielu różnych odmian ekstraktów, które pochodzą z marihuany. Otrzymał swoją nazwę przez bąbelki, które są produkowane, gdy bańka haszyszu jest palony. Kiedy go widzisz, ma ciemnobrązowy kolor, a jego tekstura jest rodzajem stałej, ale kruche, prawie jak suszone błoto, powiedziałbym. Uzyskuje się go poprzez ekstrakcję części marihuany, które mają w sobie aktywne składniki. Te wyodrębnione części lub struktury marihuany nazywane są trichomami

. Chociaż istnieją różne rodzaje włośników na konopiach, wszystkie one służą jako ochrona rośliny przed zewnętrznymi zagrożeniami, takimi jak owady, zwierzęta, a nawet grzyby. Wyglądają jak drobne włoski na roślinie, a dzięki swojemu gorzkiemu smakowi i odstraszającemu zapachowi są najskuteczniejszym mechanizmem obronnym rośliny przed drapieżnikami. Ponadto, są to cząsteczki, które zawierają najwięcej THC i CBD wraz z terpenami, stąd ich wyraźny aromat, i w zasadzie, w procesie uczenia się, jak zrobić bąbelkowy haszysz, powinieneś wiedzieć, że są to najważniejsze struktury.

Bubble Hash przez borntobeweed

Uwaga:

Jeśli nie jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, jak zrobić bubble hash, ale po prostu wiedzieć, jak wybrać najlepszą jakość przy zakupie, powinieneś wiedzieć, że brązowy kolor ma lepszą jakość niż zielony bubble hash. Wynika to z faktu, że zielony ma więcej materiału roślinnego w nim.

Sposoby jak zrobić Bubble Hash

Teraz, gdy mówimy o tym, jak zrobić bańki haszyszu, może słyszeliście o najbardziej popularnej metody, która jest również powiedział, że jest najprostszy, a to za pomocą lodu i wody wraz z worków bańki. Podczas gdy jest to najpopularniejsza metoda, tutaj pokażemy Ci jak zrobić bąbelkowy haszysz w domu na 3 różne sposoby. Wszystkie z nich dają super jakości haszysz i wszystkie mają swoje zalety i wady.

 1. Wałkowanie ręczne: Jest to jedna z najstarszych metod, jak zrobić bąbelkowy haszysz i choć jest najprostsza i nie wymaga żadnego sprzętu, to jednak nastawia cię na ciężki dzień pracy. Oto kroki, jak zrobić bąbelkowy haszysz poprzez ręczne zwijanie:
 • Po pierwsze, upewnij się, że dobrze wyczyścisz ręce, a dla najbardziej organicznych rezultatów musisz użyć mydła bez zapachu.
 • Usuń liście i łodygi z buds.
 • Umieść pączek między dłońmi i zwijaj go okrężnymi ruchami. Nie należy przy tym bardzo mocno naciskać.
 • Po chwili na dłoniach utworzy się gęsty osad. Zeskrob tę pozostałość i pozostaw na czystej powierzchni, ściskając ją razem, aby utworzyć kulkę.
 1. Przesiewanie na sucho: Innym sposobem, jak zrobić bańki haszyszu jest przesiewanie marihuany. Mówi się, że dla lepszych plonów i bardziej silny haszysz należy zamrozić konopi w torbie ziplock. Pozwala to na trichomes do oddzielenia lepiej od reszty rośliny. Do tej metody, jak zrobić bąbelkowy haszysz, będziesz potrzebował karty kredytowej, sitodruku, papieru do pieczenia i oczywiście ścinków marihuany. Kroki, jak zrobić bąbelkowy haszysz przez przesiewanie są następujące:
 • Połóż na płaskiej powierzchni arkusz papieru do pieczenia, który jest większy niż sitodruk.
 • Połóż na nim sito, a następnie połóż na nim skrawki, rozbijając je na większe kawałki.
 • Delikatnie poruszaj ścinkami, aby oddzielić trichomy od materiału roślinnego i właśnie wtedy zobaczysz, że na papierze do pieczenia poniżej powoli tworzy się kief. W efekcie końcowym kief będzie stanowił jedną dziesiątą ilości ziela, którego używasz.
 • To właśnie wtedy przydaje się Twoja karta kredytowa w procesie robienia bąbelkowego haszyszu. Mianowicie, kiedy już zbierzesz wystarczającą ilość kiefu, uformuj z niego stos i naciśnij go, aby utworzyć blok, dzięki któremu będziesz mógł go łatwo zbierać i przechowywać.
 1. Metoda Bubble Bags: Metoda z torebkami bąbelkowymi jak zrobić bąbelkowy haszysz, jak już powiedzieliśmy, jest najbardziej popularna. Pozostawiamy to tobie do oceny. Jako sprzęt, będziesz potrzebował worków bąbelkowych lub siatek z konopi, lodu, wody, 2 wiader, ścinków konopi i drewnianej łyżki. Oto kroki, jak zrobić bąbelkowy haszysz:
 • Umieść wszystkie ścinki marihuany w wiadrze z dużą ilością lodu na wierzchu.
 • Dodaj tyle wody, aby przykryć wszystkie ścinki.
 • Mieszaj mieszankę przez około 15 minut za pomocą drewnianej łyżki. Umieść torebki z marihuaną w drugim wiadrze i zalej je mieszanką marihuany i wody z lodem i pozostaw na 45 minut.
 • Wyjmij pierwszy worek, nadal trzymając go nad wiadrem i potrząśnij nim, aby go odsączyć.
 • Powtórz ten proces z każdą torebką i zeskrob pozostałości bąbelkowego haszyszu z każdej z nich, formując kulkę.

Ponieważ jest to nieco bardziej skomplikowany proces, zamieściliśmy film z instrukcjami, które pokażą Ci, jak zrobić bąbelkowy haszysz bez żadnych pomyłek. Obejrzyj go tutaj.

Jak spożywać Bubble Hash

Teraz, kiedy już wiesz, jak przygotować bąbelkowy haszysz, powinieneś również przeczytać o tym, jak możesz w pełni wykorzystać jego właściwości poprzez spożywanie go w odpowiedni sposób. Mianowicie, bubble hash zawiera do 60% THC i jako taki jest dość mocny. Dlatego też nie powinien być używany wyłącznie samodzielnie, ale zmieszany z marihuaną podczas wapowania, dabbingu lub w bluncie, kiedy toczysz się z regularną marihuaną.

Czy znasz jakieś inne sposoby na zrobienie bąbelkowego haszyszu? Podziel się swoimi doświadczeniami z naszymi czytelnikami, jak uzyskać najlepszej jakości haszysz, abyśmy mogli cieszyć się nim razem.

0 0 głosowanie Artykuł OcenaDr Mieczysław Konecki

Asystent w British Science Academy