Top 5 Stoner Songs w muzyce marihuany

Nie ma nic ważniejszego niż posiadanie doskonałej playlisty stonerowych piosenek przygotowanej na sesje palenia 4/20.

Stoner songs wracają jak w latach 90-tych. Teraz, w 2018 roku, istnieje ogromna podaż muzyki z konopi indyjskich idealnej do Twojej playlisty piosenek stonerowych. I bądźmy szczerzy! Jest to właściwie bardzo ważna część sesji palenia.

Istnieją tony piosenek dla stonerów w różnych gatunkach. Od stoner metalu do łagodnego reggae, ta lista zawiera zróżnicowaną grupę artystów.

Podczas gdy lista jest zróżnicowana, jest jedna główna rzecz wspólna. Łagodne, wspaniałe wibracje muzyki i miłość do wszystkich rzeczy związanych z konopiami.

5 najlepszych stonerowych piosenek w muzyce konopnej

Peter Tosh: "Legalize It"

"Legalize It" to dobrze znana piosenka w muzyce marihuany i erze stonerowych piosenek. Stworzona przez Petera Tosha z The Wailers była częścią solowo nagranego albumu. Został on nagrany w Treasure Isle i Randy's w Kingston na Jamajce w 1975 roku. Wydany w 1976 roku, utwór został napisany w odpowiedzi na ciągłą kryminalizację i wiktymizację przez jamajską policję. W rzeczywistości, jest to idealny utwór polityczny, ponieważ pomógł przeforsować prawa dla medycznej marihuany. Co więcej, Tosh poparł to mówiąc:

'Jesteśmy ofiarami okoliczności Rasclot. Wiktymizacja, kolonializm, doprowadzi do rozlewu krwi".

Black Sabbath: "Sweet Leaf"

Podczas gdy miłośnicy muzyki będą wszyscy spierać się o to, czy ta piosenka jest o miłości, jest to dość jasne i oczywiste, że chodzi o marihuanę. Stworzony przez Black Sabbath na ich trzecim studyjnym albumie, ten genialny utwór został wydany w 1971 roku w przestrzeni muzyki marihuany. Zespół był bardzo otwarty na temat używania przez nich marihuany, co mogło sprawić, że było to bardziej poświęcenie. Tytuł piosenki pochodzi z paczki irlandzkich papierosów, ale dotyczy ganji "Sweet Lead". Ponadto, jeśli dobrze się wsłuchać, piosenka zaczyna się od kaszlnięcia gitarzysty Tony'ego Iommi'ego z powodu jointa, którego dzielił z Ozzym Osbourne'em.

Bob Marley: "Kaya"

Tytułowa piosenka albumu nazywa się "Kaya" i kryje za sobą wiele emocjonalnych i politycznych znaczeń. Pochodząca z bardzo zrelaksowanego, wyluzowanego brzmienia, piosenka ta jest wierna swojej nazwie oznaczającej "piękny". Jednakże, w jamajskim slangu, termin "kaya" oznacza marihuanę, co naprawdę pokazuje związek Boba Marleya z jego muzyką. W rzeczywistości, Marley został "wygnany" z Jamajki w momencie nagrywania tego albumu. Prawdziwa legenda wśród stonerowych piosenek, może i nie ma w niej typowej dla Wailersów bojowej jakości lirycznej i muzycznej, ale jest idealna przy jointach lub bongu.

The Beatles: "Got to Get You Into My Life"

Got to Get You into My Life to piosenka Beatlesów, wydana po raz pierwszy w 1966 roku na albumie Revolver

. Większość ludzi może nadal myśleć, że ta piosenka jest o kobiecie lub związku rodzaju. Jednak pisarz Paul McCartney stworzył ją o mężczyźnie zakochującym się w marihuanie. Wiele osób, w tym niektórzy fani, doszukiwali się w tekście odniesień do narkotyków, ale teraz jest to jeden z najbardziej znanych utworów o marihuanie. Paul McCartney sam nawet stwierdził:

"To właściwie oda do trawki, tak jak ktoś inny mógłby napisać odę do czekolady lub dobrego bordo".

Sublime: "Smoke Two Joints"

Pierwotnie napisany przez The Toyes, którzy wykonywali go w tradycyjnym stylu Reggae w latach 80-tych. Jak głosi historia, pewnego dnia w Kawaii, dwaj członkowie zespołu wciąż byli pod drzewem na Kuhio Beach. Najwyraźniej palili jakieś słodkie pączki i stworzyli piosenkę o nazwie "Smoke Two Joints". Od tego momentu piosenka ta była coverowana przez wielu artystów, w tym Sublime. Punk/ska grupa Sublime wykonała wersję coveru na swoim debiutanckim albumie z 1992 roku 40oz. to Freedom. czyniąc ją jedną z pierwszych piosenek, które trafiły do radia jako muzyka z konopi.

Stwórz swoją listę odtwarzania Stoner Songs

To jest tylko wstęp do pomysłów i kreacji list odtwarzania muzyki z konopi, które możesz stworzyć. Najlepszą częścią marihuany jest to, że może ona połączyć wszystkie dziedziny życia, więc niezależnie od tego, jakiej muzyki słuchasz, zawsze będzie to przyjemne. Prawdopodobnie jest mnóstwo muzyki z konopi, o której jeszcze nie słyszałeś, ale to jest całkowicie w porządku. W sieci znajdziesz wszystkie informacje na temat muzyki z konopi, od najlepszych łagodnych piosenek po zespoły o tematyce konopi, takie jak Cannabis Corpse, Bongripper czy Bongzilla.

0 0 głosowanie Artykuł OcenaDr Mieczysław Konecki

Asystent w British Science Academy