Najlepsze tabletki wspomagające zasypianie

Najlepsze tabletki wspomagające zasypianie

Posted by Marijuana Doctors on 11/09/2017 in Konsumpcja

Zaktualizowano 28 stycznia 2019 r. Treść medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Po rozważeniu skutków ubocznych i możliwości uzależnienia od standardowych leków nasennych, niektórzy pacjenci wybierają medyczną marihuanę, aby pomóc sobie w zaśnięciu. Ponieważ ma ona mniej problemów z uzależnieniem i łagodniejsze skutki uboczne, marihuana pomaga wielu osobom w bezsenności bez ryzyka.

Wielu z tych pacjentów przyjmuje leki w formie kanapek. Kanapki są dostępnym i znanym sposobem konsumpcji marihuany. Nie każdy palił lub palił, ale każdy jadł jedzenie!

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz spożywać edibles na sen, czy też co wieczór jesz leczniczą przekąskę o północy, pomożemy ci wybrać najlepsze dla ciebie edibles.

Sklep z dopalaczami

Czym są Marihuana Edibles?

Koneserzy marihuany używają terminu "edibles" w odniesieniu do każdego produktu konsumpcyjnego zawierającego marihuanę lub kannabinoidy. Do tego rodzaju produktów zalicza się jedzenie, przekąski i składniki do gotowania. Często można je znaleźć w sklepach z marihuaną.

Popularne przekąski, które można kupić, to m.in:

    Desery, takie jak ciastka i ciasteczka Cukierki, takie jak czekoladki, lizaki i twarde cukierki Przekąski, takie jak popcorn i serowe kluski Napoje, takie jak sok i herbata

Oprócz kupowania smakołyków z konopi indyjskich, możesz także zrobić własne. Jedzenie DIY to świetne rozwiązanie dla osób, które w swoim stanie mogą kupić tylko kwiaty marihuany, oraz dla pacjentów o szczególnych potrzebach żywieniowych. Jeśli posiadasz podstawowe umiejętności kulinarne, możesz zrobić coś takiego!

Jakie rodzaje polepszaczy pomagają w zasypianiu?

Choć w sklepach z marihuaną często znajdziesz duży wybór produktów jadalnych, ich różnorodność może sprawić, że trudno będzie ci określić, co pomoże ci zasnąć, a co nie. Możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, że niektóre rodzaje zwykłego jedzenia pomagają ci zasnąć bardziej niż inne. Aby zrozumieć, co będzie dla Ciebie najlepsze, powinieneś stosować te same zasady, które dotyczą żywności bez chwastów.

Ogólnie rzecz biorąc, zjedzenie czegoś przed snem jest lepsze niż nic. Zjedzenie małej, zdrowej przekąski przed snem zapobiegnie pojawieniu się głodu w środku nocy. Głód może utrudnić zasypianie lub obudzić Cię w środku nocy.

Zalecamy jednak, aby w miarę możliwości wybierać zdrowsze opcje. Wiele gotowych dań zawiera duże ilości tłuszczu i cukru, a jedzenie z dużą ilością tłuszczu i cukru może zakłócać sen.

Pozostaje więc pytanie: jaka żywność sprzyja zasypianiu? Pomocne mogą być pokarmy bogate w hormony snu, takie jak tryptofan i serotonina, np. indyk, niskotłuszczowe produkty mleczne, miód, owies i banany. Odprężenie przyniosą także herbaty ziołowe bez kofeiny.

Jak widzisz, wiele z tych pokarmów sprzyjających zasypianiu często nie występuje w typowym dziale z gotowymi przekąskami w Twojej aptece. Dlatego, jeśli to możliwe, powinieneś przygotować własne jedzenie z dodatkiem marihuany, które je zaimplementuje.

Jak zrobić własne kulki na dobranoc

Zrobienie sobie ziołowego przysmaku przed snem jest tak proste, jak przygotowanie czegoś w kuchni. Pacjenci na każdym poziomie umiejętności kulinarnych mogą zrobić coś jadalnego - wystarczy znać przepis lub dwa! Oto kilka, od których warto zacząć:

    Herbata z ziół: Przygotowanie herbaty z marihuany wymaga nieco więcej wysiłku niż zrobienie zwykłej herbaty ziołowej, ale świetnie nadaje się jako napój na dobranoc. Na naszym blogu zamieściliśmy szczegółowy przewodnik, ale w skrócie parzenie herbaty z konopi polega na połączeniu tłuszczu z marihuaną i dodaniu go do wybranej herbaty. Spróbuj wybrać herbatę ziołową, która zapewnia korzyści dla snu.
    Masło kannabinoidowe: Jeśli potrzebujesz większej wszechstronności, możesz spróbować zrobić cannabutter, czyli masło z dodatkiem konopi. Możesz dodać niewielką ilość masła do jedzenia, aby dodać do niego kannabinoidy - nie dodawaj go zbyt dużo, ponieważ zbyt duża ilość tłuszczu utrudnia zasypianie. Ułatwia to także parzenie herbaty z marihuany, ponieważ tłuszcz i marihuana są już zmieszane razem. Mąka z marihuany: Innym elastycznym składnikiem marihuany jest mąka marihuanowa, która nie zawiera tłuszczu, tak jak masło kannabutynowe. Możesz jej używać jako zamiennika mąki w przepisach lub uzupełniać nią istniejące potrawy. Mąka marihuanowa to po prostu drobno zmielona marihuana, więc jest bardzo łatwa do zrobienia.

Najlepsze odmiany do użycia w kapsułkach wspomagających sen

Kiedy przygotowujesz swoje przekąski, powinieneś wziąć pod uwagę odmianę marihuany, której używasz. Każdy rodzaj marihuany ma inne właściwości. Dlatego nie każdy rodzaj marihuany będzie najlepiej pomagał ci w zasypianiu.

Konopie indyjskie dzielą się na dwie główne kategorie - indica i sativa. Odmiany indica są znane z tego, że sprzyjają odpoczynkowi, a odmiany sativa dają zastrzyk energii. Logiczne jest więc, że aby pomóc sobie w zaśnięciu, chcesz używać albo czystej odmiany indica, albo odmiany hybrydowej z przewagą indica.

Zagłębiając się nieco w chemię marihuany, można stwierdzić, że substancje chemiczne zawarte w każdej z odmian wpływają na to, jak się czujesz. Odmiana indica zawiera więcej kannabinoidu CBD, który odpręża i relaksuje, nie powodując uczucia podniecenia. Jeśli więc chcesz, możesz użyć olejku CBD zamiast odmiany i sprawdzić, czy powoduje on senność.

Jeśli do produkcji swoich smakołyków używasz zwykłych pączków, niektóre odmiany indica działają lepiej na sen niż inne. Oto kilka naszych zaleceń dotyczących najpopularniejszych odmian:

    OG Kush: Odmiana OG Kush, wyhodowana z wykorzystaniem głównie odmian indica, oprócz problemów z zasypianiem, może również zwalczać depresję i stany lękowe. One to One: Jeśli uważasz, że marihuana z przewagą indica zbytnio cię uspokaja, możesz spróbować tej odmiany, która równoważy działanie indica z sativą. Atomic Northern Lights: Pacjenci cierpiący na problemy z apetytem powinni wypróbować tę odmianę. Crimea Blue: Jeśli cierpisz na ucisk w oczach spowodowany takimi schorzeniami jak jaskra, odmiana Crimea Blue może go złagodzić, zapewniając jednocześnie dobry nocny odpoczynek.

Hodowcy marihuany uprawiają tysiące odmian, więc ta lista to tylko wierzchołek góry lodowej. Podobnie jak w przypadku wszystkiego, co wiąże się z medyczną marihuaną, przed podjęciem decyzji o wyborze należy przeprowadzić badania.

Więcej pożywienia dla mózgu

Skoro mowa o badaniach, czy wiesz, że oferujemy całą masę pysznej wiedzy na temat marihuany i zdrowia?

    Opcje leków: Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach leczenia marihuaną, nasz przewodnik po lekach na bazie konopi może podsunąć ci kilka pomysłów. Wiadomości i aktualizacje dotyczące konopi: Aby uzyskać więcej przepisów, porad zdrowotnych i wiadomości na temat medycznej marihuany, śledź naszego bloga - często go aktualizujemy. Znajdź lekarza: Aby porozmawiać bezpośrednio z kimś, kto zna się na medycznej marihuanie, znajdź lokalnego lekarza od marihuany już dziś.

Sklep internetowy EdiblesDr Mieczysław Konecki

Asystent w British Science Academy